1
AKAYLAR SHIPPING …………………………………………………........................................ İSTANBUL
1
2
M.A.R TRADE&SHIPPING LTD …………………………………………………........................................ İSRAİL
2
3
VAN WEELDE SHIP MANAGEMENT
…………………………………………………........................................
HOLLANDA
3
4
A&T FINANCIAL SERVICES
…………………………………………………........................................
İSVİÇRE
4
5
ARGELAN SHIPS SERVICE
…………………………………………………........................................
URUGUAY
5
6
GSV - INSPECT
…………………………………………………........................................
HOLLANDA
6
7
NAOS SHIP AND BOAT DESIGN
…………………………………………………........................................
İTALYA
7
8
ALL BOOM MARINE
…………………………………………………........................................
KUWEYT
8
9
ASYAPORT KLAVUZLUK
…………………………………………………........................................
TEKİRDAĞ
9
10
ISTANBUL SHIPYARD
…………………………………………………........................................
TUZLA/İSTANBUL
10
11
BASRA OIL COMPANY
…………………………………………………........................................
IRAK
11
12
OINOSHIPBROKERS
…………………………………………………........................................
ATİNA/ YUNANİSTAN
12
13
FASSMER SHIPYARD
…………………………………………………........................................
ALMANYA
13
14
NEPTUN SHIPYARD
…………………………………………………........................................
ROSTOCK/ALMANYA
14
15
VIKING CRUISE LINE
…………………………………………………........................................
ALMANYA
15
16
AESA CHARTERING
…………………………………………………........................................
FRANSA
16
17
MANO MARITIME
…………………………………………………........................................
İSRAİL
17
18
KTM SHIPPING
…………………………………………………........................................
AVALDNES/NORVEÇ
18
19
NAVIGARE LOGISTIC
…………………………………………………........................................
FLEKKEFJORD/NORVEÇ
19
20
BALTIC SHIPPING COMPANY A/S
…………………………………………………........................................
HUNDESTED/DANİMARKA
20
21
FALZON GROUP
…………………………………………………........................................
VALLETTA/MALTA
21
22
SANMAR DENİZCİLİK
…………………………………………………........................................
TUZLA/ALTINOVA
22
23
YILDIZLAR MEŞRUBAT
…………………………………………………........................................
MARMARİS/MUĞLA
23
24
N-SEA GROUP 
…………………………………………………........................................
HOLLANDA
24
25
MICOPERI MARINE CONTRACTORS 
…………………………………………………........................................
İTALYA
25
26
TUNA DENİZCİLİK 
…………………………………………………........................................
ATAŞEHİR/İSTANBUL
26
27
VOSHOD CORPORATION 
…………………………………………………........................................
PANAMA
27
28
NOVA MARİNE CARRIERS
…………………………………………………........................................
LUGANO/İSVİÇRE
28
29
GİSBİR (Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği)
…………………………………………………........................................
TUZLA/İSTANBUL
29
30
SEAMAR B.V OFFSHORE COMPANY
…………………………………………………........................................
HOLLANDA
30
31
MED MARİNE
…………………………………………………........................................
KABATAŞ/İSTANBUL
31
32
DÜZGİT GEMİ İNŞA SAN.
…………………………………………………........................................
TUZLA/İSTANBUL
32
33
GESTAŞ AŞ 
…………………………………………………........................................
ÇANAKKALE
33
34
OMSAN DENİZCİLİK 
…………………………………………………........................................
MALTEPE/İSTANBUL
34
35
ARENA LTD.ŞTİ.
…………………………………………………........................................
TUZLA/İSTANBUL
35
36
GENMAR DENİZCİLİK 
…………………………………………………........................................
ALSANCAK /İZMİR
36
37
KARADENİZ LPG DEPOLAMATESİSLERİ 
…………………………………………………........................................
İNEBOLU/GİRESUN
37
38
KARADENİZ LPG DEPOLAMA VE DENİZ TERMİNALİ A.Ş. 
…………………………………………………........................................
TAKSİM/İSTANBUL
38
39
MERSİN ÜNİVERSİTESİ M.Y.O.
…………………………………………………........................................
MEZİTLİ/MERSİN
39
40
FT DENİZCİLİK
…………………………………………………........................................
YENİSAHRA/İSTANBUL
40
41
TUZLA TERSANECİLİK
…………………………………………………........................................
TUZLA/İSTANBUL
41
42
ERKAL ULUSLARARASI NAKLİYAT VE TİC.AŞ. 
…………………………………………………........................................
TUZLA/İSTANBUL
42
43
VERA DENİZCİLİK 
…………………………………………………........................................
ATAŞEHİR/İSTANBUL
43
44
ANADOLU DENİZCİLİK
…………………………………………………........................................
TUZLA/İSTANBUL
44
45
TECKNE -Tekne yapım ve Turizm Tic.Aş
…………………………………………………........................................
TAKSİM/İSTANBUL
45
46
GAMMA SHİPPİNG 
…………………………………………………........................................
ANKARA
46
47
KONVOY DENİZCİLİK
…………………………………………………........................................
İZMİR
47
48
ALBROS DENİZCİLİK
…………………………………………………........................................
İSTANBUL
48
49
GÜLLÜK LİMAN İŞLETMESİ
…………………………………………………........................................
GÜLLÜK-MİLAS
49
50
ATLANTA İÇ DIŞ TİCARET
…………………………………………………........................................
KARAKÖY/İSTANBUL
50
51
UFUK DENİZCİLİK
…………………………………………………........................................
İSTANBUL
51
52
MİLLER FLAMA DENİZCİLİK
…………………………………………………........................................
ÇANAKKALE
52
53
ASİN ACENTE
…………………………………………………........................................
GÜLLÜK
53
54
TOMAY MÜHENDİSLİK
…………………………………………………........................................
TUZLA/İSTANBUL
54
55
ERTOK MAKİNA VE İNŞ.LTD.
…………………………………………………........................................
ANKARA
55
56
EREĞLİ SHİPYARD
…………………………………………………........................................
K.EREĞLİ
56
57
DEN-TA TERSANESİ
…………………………………………………........................................
ALTINOVA/YALOVA
57
58
KIRAN DENİZCİLİK
…………………………………………………........................................
ALTUNİZADE/İSTANBUL
58
59
ONUR DENİZCİLİK
…………………………………………………........................................
TUZLA/İSTANBUL
59
60
HMS MARİNE 
…………………………………………………........................................
TUZLA/İSTANBUL
60
61
BATINAK DENİZCİLİK
…………………………………………………........................................
İZMİR
61
62
GELİBOLU TERSANESİ (AKSOY SHİPYARD)
…………………………………………………........................................
GELİBOLU/ÇANAKKALE
62
63
EMİRSOY HOLDİNG
…………………………………………………........................................
İZMİR
63
64
ABC MARİTİME
…………………………………………………........................................
İSVİÇRE
64